معرفی هدفون دقیق و زیبای Beyerdynamic Lagoon ANC

هدفون Beyerdynamic Lagoon ANC دارای صدای متعادل و دقیق است که میتواند موثرترین حذف صدا را داشته باشد. این برند یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های صوتی است که حدود یک قرن است که در سیستم‌های صوتی، میکروفون و هدفون به خوبی شناخته شده است و این محصول، یکی از تولیدات برجسته این برند میباشد که توانسته است جایگاهی مناسب را برای خود در محصولات هم رده ایجاد نماید.

 

هدفون Beyerdynamic Lagoon ANC در یک نگاه 

 • طراحی هدفون گوش و پشت بسته با پوشش پلاستیک، آلومینیوم و چرم مصنوعی با کیفیت بالا
 • بالشتک های پر شده از فوم با قابلیت چرخش برای حمل راحت
 • صدای متعادل ، یکنواخت و چابک
 • طراحی سبک، جمع و جور و راحت
 • برنامه همراه خوب MIY
 • فعال کردن نویز صدا ANC
 • هدفون بلوتوثی با قابلیت شخصی سازی
 • امپدانس 20 اهم و پاسخ فرکانس 10Hz تا 30kHz
 • عمر باتری فوق العاده 45 ساعت با ANC خاموش
 • ورودی های آنالوگ و USB-C 3.5 میلی متری و میکروفون
 • درایور پویای 40 میلیمتری کاملاً پویا
 • استفاده از بلوتوث 4.2 و پشتیبانی از aptX ، aptX Low Latency و AAC

 

معرفی هدفون | Beyerdynamic Lagoon ANC

 

Lagoon ANC یکی از برترین محصولات Beyerdynamic است که دارای عملکردهای بی سیم مناسب، از بین بردن سر و صدا و کیفیت صدای بالا طراحی شده است. این هدفون ها، هر آنچه برای رقابت نیاز دارند را در خود جای داده و به هدفونی راحت و کارآمد تبدیل شده اند که از ظاهری زیبا و با شکوه نیز برخوردار است.

در بازار، هدفون های بی سیم ANC ممتاز کاملا اشباع شده است. بسیاری از مارک های معتبر صوتی گرفته تا تولیدکنندگان برتر لباس ورزشی می خواهند یک هدفون بلوتوثی بفروشند، این در حالی است که برندهایی همچون Beyerdynamic نیز در این بازار تلاش خود را با محصولاتی برتر داشته باشند. در چنین بازار شلوغی، این شرکت تلاش کرده است راهی برای تمایز هدفون های بی سیم ANC خود پیدا کند و Beyerdynamic Lagoon ANC یکی از محصولات قابل دفاع است.

 

طراحی های مناسب

ANC Beyerdynamic Lagoon مانند بسیار از هدفون های رده خود، یک طراحی کاملاً گوش و پشت بسته است که از پلاستیک، آلومینیوم و چرم مصنوعی با کیفیت بالا ساخته شده است. بالشتک های این هدفون چرخیده و جمع می شوند تا جایی که می توانند قابل حمل باشند. ضمن آنکه یک کیف حمل مستحکم نیز برای آنها فراهم می شده است.

Beyerdynamic Lagoon ANC دارای وزن 283 گرم است و دارای مقاومت و دوام بسیار مناسبی است. ساختار پلاستیکی این هدفون دارای استحکام خوبی بوده و به وضوح از کیفیت بالاتری برخوردار هستند، در حالی که چرم مصنوعی گوشی ها و هدبند هم راحت و سبک است و به سادگی می توان از آن ها در مدت زمانی طولانی استفاده نمود.

هنگامی که هدبند آنها در متناسب ترین حالت تنظیم شده باشد، به راحتی روی سر نشسته و پایدار است. شما می توانید ANC Lagoon را با رنگی کاملاً سیاه انتخاب کنید، یا آنکه آن ها را با حاشیه هایی قهوه ای تهیه نمایید.

 

معرفی هدفون | Beyerdynamic Lagoon ANC

 

اتصال بی سیم هدفون

از نظر اتصال بی سیم، Beyerdynamic Lagoon ANC دارای عملکردی عالی است. آنها از بلوتوث 4.2 استفاده می کنند و از aptX ، aptX Low Latency و AAC پشتیبانی می نمایند. این هدفون Beyerdynamic با استفاده از ترکیبی از کنترل های فیزیکی و لمسی کار می کنند.

متصل سازی بی سیم با استفاده از یک سوییچ شروع می شود که برای روشن یا خاموش کردن نیز استفاده می گردد. همچنین یک سوئیچ برای لغو نویز فعال، یک ورودی آنالوگ 3.5 میلی متری و ورودی USB-C وجود دارد. کنترل های لمسی برای تنظیم میزان صدا، پخش یا مکث، پاسخ یا پایان تماس ها و دستیار صوتی استفاده می شود.

در گوشی سمت چپ هدفون Beyerdynamic Lagoon ANC ، میکروفن هایی برای کوالکام cVc وجود دارد که نویدبخش کیفیت تماس عالی بوده و همچنین میکروفون های کنترل کننده حذف صدا قرار دارند. در قسمت پشتی و سمت راست، یک درایور پویای 40 میلیمتری کاملاً پویا وجود دارد.

همچنین ورودی های آنالوگ و USB-C 3.5 میلی متری و میکروفون برای حذف نویز و همچنین تلفن و دستیار صوتی Qualcomm cVc وجود دارد.

 

طول عمر باتری 

عمر باتری ادعا می شود 45 ساعت با یک بار شارژ دوام خواهد داشت. این درحالی است که ANC خاموشی باشد که در حالت روشن، باتری هدفون می تواند 24 ساعت دوام داشته باشد. همچنین می توان این هدفون ANC Lagoon را در مدت سه ساعت کاملاً شارژ کرد و یک شارژ پنج دقیقه ای می تواند هدفون را به مدت یک ساعت نگه دارد.

 

معرفی هدفون | Beyerdynamic Lagoon ANC

 

برنامه Beyerdynamic

Beyerdynamic Lagoon ANC از طریق برنامه MIY خود می تواند سفارشی شده و تجربه صوتی مناسبی را به شما ارائه دهد. پس از ایجاد وضعیت شنوایی، EQ های Lagoon ANC را برای شخصی سازی آن تنظیم می کند که این یک روند کاملاً ستودنی و موثر است.

Beyerdynamic Lagoon ANC با سیستم راهنمای نور مجهز شده اند. با تفسیر رنگ ها می توان درک کرد که این هدفون، در چه وضعیتی قرار دارد. به عنوان مثال، حالت اتصال، توسط چراغ های آبی چشمک زن مشخص می شود. بروزرسانی سیستم عامل صورتی و پخش موسیقی یا مکالمه در حال انجام نارنجی است. با این حال، می توانید از  درخواست صوتی که در آن تعبیه شده است این موارد را مطلع شوید.

 

کیفیت صدا در هدفون

این ANC های با کیفیت، دارای صدایی خنثی هستند. بسیاری از هدفون های حذف کننده نویز با هر میزان قیمت، فرکانس های پایین را برای هیجان بالا می برند. از طرف دیگر، Beyerdynamics به یکنواختی اهمیت می دهد. عدم برجستگی انتهای بیس، به آنها امکان می دهد کاملا سریع و چابک به نظر برسند.

اما اگرچه سطح پایین آن تحت کنترل است، اما از جزئیات کم نمی کند. اطلاعات زیادی در مورد بافت صدای گیتار باس در این ضبط وجود دارد و توجه خوبی به شروع و توقف نت های جداگانه شده است. Beyerdynamic Lagoon ANC در جایی که انتهای پایینی مربوط باشد، دارای سرعت مناسبی هستند که به بیس اجازه می دهد تا به راحتی با میانه آن ادغام شود.

در اینجا جزئیات زیادی نیز آورده شده است و تفاوت در صدای خواننده هنگام جابجایی بین صدای نزدیک و فریاد از دور مشهود است. همچنین همانطور که میانه جای خود را به بالای محدوده فرکانس می دهد، صدای سه برابر عالی است و پراکنده نمی شوند.

باید اشاره کنیم که صدا در هدفون Beyerdynamic Lagoon ANC صریح و دقیق است و ترانه ها به منسجم ترین و قابل فهم ترین روش ارائه می شوند، اما هنوز هم دارای وحدت فشرده عملکردی هستند که باعث می شود آن ها را به عنوان یک قطعه واحد متصور شوید.

 

حذف صدا در هدفون

در هدفون Beyerdynamic Lagoon ANC سه مرحله حذف صدا وجود دارد، موقعیت یک انزوای ارزشمندی را از دنیای خارج فراهم می کند، بدون اینکه تأثیر زیادی روی موسیقی که گوش می دهید، داشته باشد. موقعیت دو تقریباً صداهای خارجی را کاملاً حذف می کند، اما صدای خش خش قابل توجهی را ایجاد می کند. همچنین ارائه صوتی کم اما مشخص، وجود دارد. تنها مناطقی که Beyerdynamics در مورد آنها اطمینان مطلوبی از خود ارائه نمی دهد، هیجان و از پویایی است.