معرفی ساندبار قدرتمند و زیبا و دقیق VIZIO M-Series 5.1 M51a-H6

ساندبار VIZIO M-Series 5.1 Home Theater SoundBar Dolby Atmos & DTS:XM51a نسخه 5.1 است که دارای یک نمایه صدای کاملاً خنثی و متعادل می باشد و همراه با ساب ووفر اختصاصی طراحی و عرضه شده است که به شما کمک می کند تا ضربات اضافی در محدوده باس اضافه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این محصول، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

در یک نگاه

 • ساندبار m51a-h6 زیبا به رنگ سیاه با وزن 20.6 پوند و ابعاد3.18*2.24*36 اینچ
 • ساختار مناسب و مقاوم ساندبار m51a-h6، ساب ووفر و ماهواره ها از پلاستیک مستحکم
 • پیکربندی 5.1 کانال حالت فراگیر جلو در m51a-h6
 • EQ بهبود گفتگو همراه با صدای باس قدرتمند
 • منحنی پاسخ فرکانس 50 هرتز – 20000 هرتز برای صدایی پویا و دقیق
 • بهینه شده برای محتوای 4K HDR با Dolby Audio 5.1
 • DTS Virtual: X با صدای سه بعدی مجازی
 • ساب ووفر بی سیم 5 اینچی برای افزودن باس پررونق عمیق
 • ورودی دستیار صوتی جهت کنترل دستگاه های الکسا، سیری یا دستیار Google
 • کابل HDMI ، کابل نوری دیجیتال ، کابل صوتی 3.5 میلی متر و استریو RCA تا 3.5 میلی متر
 • دارای یک نمایه صدای کاملاً خنثی و متعادل همراه با ساب ووفر اختصاصی

کیفیت صوتی دستگاه

در این ساندبار زیبا و دقیق، چند ایستگاه از پیش تنظیم EQ وجود دارد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا صدای آن را مطابق میل خود تنظیم کنید. همچنین به لطف ماهواره های اختصاصی خود، عملکرد فراگیر فراوانی را ارائه می دهد. در حالی که از محتوای Dolby Atmos پشتیبانی می کند، می تواند کیفیت صوتی مناسبی را به نمایش بگذارد.

Vizio M51a-H6 با استفاده از صدای بسیار خنثی به خوبی می تواند برای گوش دادن به انواع مختلف محتوای صوتی مناسب باشد. از سویی دیگر، ساب ووفر اختصاصی آن قادر است تا در محدوده باس، ضربات را اضافه کند که برای تماشای فیلم های اکشن یا گوش دادن به موسیقی باس سنگین ایده آل است.

 

ساندبار قدرتمند و زیبا و دقیق VIZIO M-Series 5.1 M51a-H6

 

طراحی مناسب m51a-h6

VIZIO M-Series 5.1 M51a-H6 یک ساندبار ساده و سیاه است که بیشتر قسمت های آن از پلاستیک ساخته شده است و پارچه نازکی در قسمت جلو و کناره ها دارد. این دستگاه بر روی چهار پایه پلاستیکی قرار دارد که دارای دسته های لاستیکی است. همچنین درگاه در قسمت پشتی ساب قرار گرفته و بلندگو در زیر آن تعبیه شده است.

ساندبار ویزیو دارای دو بلندگوی ماهواره ای است که طرحی مشابه ساندبار دارند. آن ها نیز به طور عمده از پلاستیک ساخته شده اند و دارای پوشش پارچه ای هستند. این ساندبار با ابعاد 91.5*5.8*9 سانتی متر طراحی شده و به دلیل اندازه طراحی شده، به سادگی می تواند در میان پایه های تلویزیون و بدون مزاحمت برای تصویر، قرار گیرد.

این در حالی است که ساب ووفر نیز با ابعاد 21.2*25.2*29.7 سانتی متر ساخته شده و ماهواره با اندازه های 14.6*5.8*9 سانتی متر طراحی شده است که می توان گفت، در مقایسه، ماهواره های VIZIO 5.1 M51a-H6 نسبتاً کوچک هستند. آنها برای کار نیازی به کابل برق ندارند، اما شما باید آنها را به ساب ووفر متصل کنید تا کار کنند.

در پشت ساندبار، دو دهانه ورودی و کابل برق وجود دارد و با توجه به تعبیه سوراخ در زیر آنها می توانید برای نصب روی دیوار اقدام کنید. همچنین در پشت ساب ووفر، یک ورودی برای کابل برق و همچنین دو جک برای بلندگوهای ماهواره وجود دارد. ماهواره ها دارای پشتی ساده با اتصالات کابلی هستند که آنها را به ساب ووفر متصل می کند. با استفاده از پیچ و براکت دیواری می توانید آنها را به دیوار نصب کنید.

 

introducing vizio VIZIO m51a h6 1

 

کیفیت ساخت

ساندبار دقیق Vizio M Series M51a-H6 از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار است. ساندبار و ماهواره ها بیشتر از پلاستیک مات ساخته شده اند که کاملاً جامد بوده و از استحکام خوبی برخوردار هستند. با این وجود به نظر می رسد پارچه ای که در قسمت جلو و کناره ها پوشانده شده می تواند به راحتی پاره شده یا کثیف شود. ساب ووفر نیز از پلاستیک مقاومی ساخته شده است.

 

پاسخ فرکانس استریو

ساندبار قدرتمند VIZIO m51a-h6 دارای پاسخ فرکانس استریو عالی است. صدای صوتی بسیار خنثی دارد که مناسب برای گوش دادن به انواع مختلفی از محتوای صوتی است که کمی رونق اضافی در محدوده باس دارد که می تواند مناسب طرفداران موسیقی سنگین باس باشد. M51a-H6 دارای تنظیمات باس و سه برابر و پیش تنظیم EQ است که به شما کمک می کند مشخصات صدای آن را مطابق میل خود تنظیم نمایید.

Vizio M Series 5.1 Soundbar عملکرد استریو صدای مناسبی دارد. تصور می شود که صحنه صوتی کمی گسترده تر از دستگاه است. همچنین از پویایی استریو چشمگیری نیز برخوردار می باشد که می تواند به اندازه مناسبی بلند شده و در حداکثر میزان صدا نیز فشرده سازی زیادی وجود ندارد، بنابراین برای گوش دادن به موسیقی در مهمانی های شلوغ یا در اتاق های بزرگ انتخاب خوبی است.

ضمن آن که عملکرد استریو THD این ساندبار عالی است. در میزان گوش دادن به حالت عادی، میزان THD در حد خوبی است و در نتیجه صوتی تمیز و خالص ایجاد می کند. وقتی THD آن را با حداکثر میزان صدا پخش می کنید، جهشی جزئی مشاهده می شود، اما این ممکن است با محتوای واقعی قابل شنیدن نباشد.

 

introducing vizio VIZIO m51a h6 3

 

عملکرد فراگیر مناسب

باید اشاره کنیم که Vizio M51a-H6 یک تنظیم 5.1 با عملکرد شگفت انگیز کانال مرکزی دارد که به دلیل پیکربندی، دارای یک بلندگوی مرکز اختصاصی است و می تواند صدا را با وضوح و دقت بیشتری تولید کند. این را نیز باید اضافه کنیم که Vizio M Series M51a-H6 از عملکرد فراگیر خوبی برخوردار است. بلندگوهای فراگیر گسسته آن به وضوح و دقت صدا و قدم در مرحله فراگیر کمک می کند.

همچنین ساندبار M51a-H6 عملکرد Atmos متوسطی دارد. این بلندگوها از ماهواره های خود برای بلند کردن صدا از سقف استفاده می کنند تا توهم ارتفاع را ایجاد کنند. با این حال، به نظر نمی رسد صدا به اندازه بلندگوهای مخصوص شلیک کردن در تنظیمات سینمای خانگی باشد.

این ساندبار دارای انتخاب مناسبی از ویژگی های تقویت صدا است. چهار تنظیم از پیش تنظیم شده EQ برای کمک به شما در تنظیم صدای آن وجود داردهمچنین یک ویژگی تقویت گفتگو برای کمک به شفافیت تعبیه شده و ویژگی TruVolume وجود دارد که میزان صدا را در بین برنامه های مختلف متعادل می کند.

 

ساندبار قدرتمند و زیبا و دقیق VIZIO M-Series 5.1 M51a-H6

 

کابل و اتصالات ساندبار

شما می توانید همراه با ساندبار کابل HDMI را به طول 1.9 متر ، کابل نوری دیجیتال به طول 1.5 متر، کابل صوتی 3.5 میلی متر و کابل صوتی استریو RCA تا 3.5 میلی متر را داشته باشید که این امر می تواند در راه اندازی و استفاده راحت تر از این ساندبار موثر باشد.

m51a-h6 دارای ورودی های مختلفی است که از جمله پورت AUX 3.5 میلی متری را می توان نام برد که به شما امکان می دهد دستگاه های قدیمی را از طریق اتصال سیمی به ساندبار وصل کنید. یک درگاه Full HDMI In نیز وجود دارد، بنابراین می توانید از دستگاه به عنوان مرکز بین دستگاه های مختلف خود استفاده کنید.

ضمن آنکه این ساندبار از طریق پورت HDMI ARC خود، از فرمت های مختلف صوتی پشتیبانی می کند. از Dolby Digital و DTS پشتیبانی کرده حتی پشتیبانی از فرمت های سطح بالاتر مانند Dolby Atmos را دارد. شما می توانید فرمت های صدای فراگیر را که معمولاً در سیستم عامل های جریان مانند Netflix یافت می شوند، پخش کنید.

این را نیز باید افزود که عملکرد تاخیری در Vizio M51a-H6 فوق العاده ای بوده و از طریق پورت های ARC، Optical و Full HDMI In تاخیر کمی را داشته و می تواند برای تماشای فیلم ها گزینه مناسبی باشد.

 

introducing vizio VIZIO m51a h6 2

 

کنترل های ساندبار

Vizio M Series 5.1 Soundbar دارای مجموعه ای از چراغ های عمودی در سمت چپ دستگاه است که بسته به تنظیماتی که کنترل و تنظیم می کنید؛ چشمک می زند. همچنین میزان صدا را نشان می دهد. هنگام تغییر بین تنظیمات از پیش تعیین شده مختلف EQ و تغییر ورودی، بازخورد صوتی وجود دارد.

همچنین از چندین دکمه فیزیکی در بالای دستگاه برخوردار است. می توانید ساندبار را روشن یا خاموش کنید، ورودی را تغییر دهید، حالت اتصال بلوتوث را فعال کرده و میزان صدا را تنظیم کنید. می توان گفت که کنترل از راه دور این دستگاه نیز بسیار ساده است و به شما امکان می دهد تمام تنظیمات را به راحتی کنترل کنید. همچنین به دلیل برخورداری از صفحه نمایش بهتر می توانید آن ها را انتخاب کنید.

از سویی دیگر با فعال کردن حالت Eco Power ، ساندبار M51a-H6 به طور خودکار خاموش می شود. با نگه داشتن دکمه های Power و Volume Down به مدت پنج ثانیه می توانید این ویژگی را غیرفعال کنید. همچنین با توجه به پشتیبانی از HDMI CEC ، می توانید با استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون خود، برای کنترل برخی از عملکردهای اساسی ساندبار استفاده کنید.