هدفون بی سیم Mi In-ear Headphones Basic

معرفی هدفون بی سیم Mi In-ear Headphones Basic

 

به گوش‌های خود احترام بگذارید

این هدفون از طراحی محبوب پیستونی (مشهور به کیفیت صدا و عملکرد بهتر) استفاده می‌کند و جنس آن از پلی‌کربنات تقویت شده است (مقاوم و سبک)؛ بنابراین بی‌آنکه احساس کنید جسمی خارجی درون گوش شماست می‌توانید ساعت‌ها موسیقی گوش کنید

کویل مسی باکیفیت

در قلب این هدفون از سیم‌پیچ‌های مسی باکیفیت استفاده شده تا ضمن افزایش عمر هدفون از کیفیت صدای بهتری برخوردار شوید.

 

معرفی هدفون بی سیم Mi In-ear Headphones Basic

 

سیستم میرایی دوگانه برای کیفیت صدای بهتر

امواج صوتی تولید شده توسط دیافراگم، توسط دیواره‌های محفظهٔ صدا واقع در پشت دیافراگم، انعکاس یافته و باعث ایجاد تداخل می‌شود. هدفون‌های In-Ear شرکت Mi برای حل این مشکل از سیستم میرایی دوگانه (Dual damping system) استفاده می‌کنند. در این سیستم، امواج صوتی منعکس شده، پراکنده می‌شود و اثرات آن بر دیافراگم کاهش می‌یابد. نتیجه، صدایی خالص و تجربه‌ای دلنشین خواهد بود.

استفاده از الیاف کولار برای جلوگیری از گره‌خوردن سیم

برای کاهش گره‌خوردگی‌ها و مقاومت بیشتر در برابر تابیدگی سیم، از الیاف کولار استفاده شده است. این الیاف به خاطر بالا بودن نسبت استحکام (۵ برابر فولاد) به وزن، در صنایع مختلفی استفاده می‌شود.

معرفی هدفون بی سیم Mi In-ear Headphones Basic

اختیار با شماست

با دکمه‌های کنترلی می‌توانید به تماس‌ها پاسخ دهید، آهنگ را قطع کنید، میزان صدا را تنظیم کنید. این ویژگی در اغلب دستگاه‌های اندرویدی و کم‌وبیش در دستگاه‌های iOS پشتیبانی می‌شود. در iOS عملکرد افزایش و کاهش صدا کار نمی‌کند. برای برآورده‌سازی حساسیت‌های کیفی Mi دکمه‌های این هدفون تا ۱۰۰ هزار بار استفاده تست شده‌اند.