معرفی هدفون ای کی جی | AKG K271 MKII

AKG K271 MKII
هدفون مانیتورینگ ای کی جی

هدفون مانیتورینگ و استودیویی AKG K271 MKII، از لحاظ عملکردی، یکی از متعادل‌ترین پاسخ ها را ارائه میدهد و شفافیت زیادی در صدای ایجاد شده وجود دارد. این هدفون‌‎ها به شکلی زیبا و راحت طراحی شده‌اند و با وجودی که سبک‌ترین هدفون در میان محصولات هم رده خود نیستند، اما استفاده از آن ها میتواند در طولانی مدت نیز بدون احساس خستگی باشد.

 

در یک نگاه

  • طراحی Over-Ear برای حداکثر راحتی در جلسات طولانی
  • مبدل اختراعی Varimotion XXL  30 میلی متری برای انتقال دقیق سیگنال
  • سوییچ قطع خودکار هدفون ها را هنگام خاموش کردن قطع می کند
  • هدفون دور گوش پشت بسته با دامنه فرکانس بسیار گسترده
  • کابل جداشونده 10 و مستقیم و 16 سیم پیچ

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K271 MKII

 

طراحی هدفون

K271 MKIIs دارای ساختاری افسانه ای و ویژگی های طراحی هوشمند AKG است. آنها علاوه بر اینکه صدای دقیق و قدرتمندی را به شما می دهند، با طراحی فوق العاده راحت هدبند خودتنظیم و بالشتک های ضخیم ارگونومیک، ارائه شده اند که می توانید با راحتی کامل حتی در جلسات طولانی استودیویی به موسیقی ها گوش دهید. AKG K271 MkII با انتخاب مواد و رنگ مناسب، باعث شده است به یک هدفون زیبا تبدیل شود. سربند، یک قطعه پوشیده شده از چرم است که در امتداد ریل های فلزی خارجی می لغزد.

بنابراین می تواند بهترین تناسب را با اندازه های متفاوت سر داشته باشد. همچنین بالشتک های گوشی از وینیل ساخته شده و نسبتاً راحت هستند. نمای بیرونی و رنگ آبی تیره که با جزئیات نقره ای و سفید برجسته شده است، بسیار جذاب به نظر می رسد. به طور کلی، می توان گفت K271 MkII از نظر زیبایی در هدفون های استودیویی در این محدوده قیمت، در جایگاهی خاص قرار دارند.

اگر آنها را به مدت طولانی بپوشید و استفاده کنید، تنها مشکلی که ممکن است برای شما ایجاد شود تعریق ناشی از پدهای وینیل است. به غیر از این، نیروی بستن کاملا راحت به نظر می رسد و هدبند برای راحتی و تناسب عالی طراحی شده است. AKG بار دیگر مجموعه ای از هدفون های استودیویی را ایجاد کرده است که در مقایسه با محصولات هم رده خود، قابل توجه است.

 

ویژگی فنی هدفون

این هدفون AKG شامل دامنه پاسخ فرکانس 16 هرتز تا 28 کیلوهرتز ، SPL 104 دسی بل و امپدانس نامی 55 اهم است. K271 MkII با ویژگی قطع خودکار همراه است که وقتی هدفون از سر شما خارج میشود، خروجی را قطع می کند که این قابلیت در محدوده قیمت K271 MkII بی سابقه است. هدفون AKG K271 MKII Studio هدفون بالای گوش حرفه ای است که برای مخلوط کردن استودیو، نظارت بر آن و برنامه های عملکرد زنده طراحی شده است. طراحی کاملاً محصور و مهر و موم شده آنها، عایق صدا، تداخل سیگنال کم به میکروفون های استودیو و حداکثر انزوا را برای کاربردهای زنده فراهم میکند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K271 MKII

 

کابل های مناسب

انتخاب کابل های AKG نیز جالب است. این هدفون دارای دو کابل جداشونده است که یکی مستقیم و دیگری سیم پیچ و هر کابل دارای یک پلاگین مینی استریو 3.5 میلی متری روکش طلا برای اتصال به دستگاه های مختلف است. بنابراین شما یک کابل 10 فوت و 16 فوت دارید. علاوه بر این، هر دو کابل از یک جک 3 پین برای اتصال به هدفون استفاده می کنند، در حالی که انتهای دیگر آن یک پلاگین 1/8 اینچی با یک آداپتور 1/4 اینچی است.

 

کیفیت صدا

در هدفون دقیق AKG K271 MKII ، دامنه باس بیش از حد تأکید نشده است، بنابراین کاملاً باریک و دقیق است و جزئیات کافی را در میان رده ارائه می دهد. وضوح استریو در عرض و عمق نیز خصوصاً برای هدفون هایی با این بازه قیمت مناسب است. در خروجی هدفون، K271 MKII هم خوب به نظر می رسد، زیرا باس تا حدودی قدرتمندتر است و از میزان صدای سه گانه نیز کمی کاسته می شود و یک محیط بسیار آرام برای لذت بردن از موسیقی ناب ایجاد می کند.

میانه ها نیز به وضوح بیشتر قابل شنیدن هستند، اما جزئیات فوق العاده ای ندارند. این به دلیل خود AKG ها نیست بلکه در واقع به دلیل آمپ MacBook است که حتی مرحله استریو را کمی باریک تر می کند. علاوه بر این، قابلیت جداسازی هدفون بسیار خوب است و آن را برای ردیابی خوانندگان ایده آل می کند. هدفون AKG K271 MKII پویا ، دور گوش و پشت بسته بوده و راحتی خارق العاده ای را ارائه می دهد و برای ضبط و نظارت بر برنامه های زنده ایده آل است. اگر می خواهید صدایی کارآمد و پویا داشته باشید، صدای عالی که از هدفون K271 MKII می گیرید را قبول خواهید کرد.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K271 MKII

 

انزوای صدای مناسب

هدفون ها در استودیو نقش مهمی دارند، به عنوان مرجع دوم هنگام بررسی میکس ها نیز مفید هستند، زیرا سر و صدا یا اعوجاج معمولاً بیشتر از بلندگوها در هدفون دیده می شود. AKG K271s هدفون های بسته ای هستند که بالای گوش کاربر قرار می گیرند و آنها را برای نظارت بر عملکرد مناسب می کند، زیرا آنها از یک درجه انزوای صوتی مناسب برخوردار بوده و همچنین نشت از تلفن ها به میکروفون های اطراف را به حداقل می رسانند.