منو
سبد خرید شما
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1

Sony LSPX-S1 Glass Sound Speaker

  • موجود: به زودی
  • مدل: LSPX-S1
  • SKU: TS-LSPXS1
  • UPC: 454873601660
0 تومان
توضیحات محصول

اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1

Sony LSPX-S1 Glass Sound Speaker
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی

اسپیکر شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای و لوکس سونی Sony LSPX-S1 Glass Sound Speaker ، با نور ملایم و صدایی واضح، محیطی عالی را با طراحی یکپارچه با فضای شما ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نماید. دنیای خود را با حال و هوای این اسپیکر زیبا روشن کنید و با صدای این اسپیکر شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای ، فضای اطراف خود را متحول کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص ، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

ویژگی ها

صدا 360 درجه

هر گوشه اتاق را با صدای 360 درجه پر کنید. توییتر لوله شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای، صدا را از هر جهت کاملاً شفاف پخش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. گویی به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد موسیقی درست در مقابل شما و در هر کجا که باشید، اجرا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید فرکانس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های باس عمیق را از یک رادیاتور غیرفعال شفاف دریافت کنید.

 

طراحی و ساخت

اسپیکر صدای شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای Sony LSPX-S1 تا حدودی منحصر به فرد است و با اسپیکرهای قابل حمل هم رده خود متفاوت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. این یک سیستم اسپیکر ظریف است که صدایی همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جانبه را از طریق صدای چند جهته از توییتر لوله شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای ارگانیک ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. همچنین دارای سه LED است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند برای تنظیم نور در روز تنظیم شود. 
اسپیکر LSPX-S1 سونی ریشه در Sountina NSA-PF1 دارد و دارای اندازه 82 میلی متر (قطر) ×  303 میلی متر(ارتفاع) است، که اندازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای کوچک را شامل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. این دستگاه به صورت قابل حمل طراحی شده است و وزنی برابر با 920 گرم دارد و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند آزادانه به هر مکانی منتقل شود. زیرا دارای اتصال بلوتوث و همچنین یک باتری قابل شارژ یکپارچه است که متناسب با میزان تنظیمات میزان صدا و میزان روشنایی، حدود 4 ساعت قابل استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

 

محرک های لوله شیشه ای اسپیکر 

اسپیکر LSPX-S1 دارای 3 محرک است که این محرک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها دارای اسیلاتورهایی هستند که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند لوله شیشه ای آلی را به لرزش درآورند و به آن اجازه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا یک توییتر عالی را ایجاد کند. یک ووفر 50 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری در پایه آلومینیومی تعبیه شده است تا سطح پایین و میان رده را ارائه دهد. صدایی که از لوله شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای آلی منتقل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، صدایی 360 درجه یا چند جهته با دامنه فرکانس چشمگیر 60Hz تا 40kHz است.

 

اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1

زیبایی منحصر به فرد

ترکیب لوله شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای ارگانیک و لامپ LED به طراحی این دستگاه، باعث شده تا LSPX-S1 بیشتر از یک اسپیکر قابل حمل به یک لامپ شمع مدرن شباهت داشته باشد. کیفیت ساخت اسپیکر بسیار عالی است، استفاده از آلومینیوم تراش خورده با رنگ طلای کم رنگ برای بدنه چشم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انداز زیبایی ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.
این دستگاه فقط برای گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به موسیقی نیست. قسمت مهمی از طراحی اتاق شما خواهد شد. این مخلوطی از لامپ برقی به سبک قدیمی و اسپیکر بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم بلوتوث پیشرفته است. شاید این ترکیب ظاهری قدیمی و فناوری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پیشرفته Sony LSPX-S1 شما را بسیار شگفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انگیز کرده باشد. حتی ممکن است بعضی از افراد بگویند که این یک قطعه هنری است.
روشنایی درخشان Sony LSPX-S1 نرم و دلپذیر است. اسپیکر در زیر لامپ قرار دارد و درون یک هسته آلومینیومی واقع شده است. همانطور که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینید طراحی هسته نیز عالی است. شکل مخروطی زیر اسپیکر به پخش صدا کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود به صورت 360 درجه به نظر برسد.
قسمت پایینی اسپیکر با چرم پوشانده شده است. به طور کلی، محصول فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده زیبا و شیک به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد. این یک هدیه شگفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انگیز برای کسانی خواهد بود که دوستشان دارید.

 

اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1

اتصال سیمی و بدون سیم اسپیکر

اسپیکر شیشه ای شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای LSPX-S1 هم از طریق سیم و هم از طریق بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم ورودی را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از طریق بلوتوث 3.0 به هم متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند و از رمزگذارهای بلوتوث که شامل AAC ، aptX ، LDAC ، SBC هستند پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. 
موسیقی از طریق بلوتوث اسپیکر پخش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان آن را با استفاده از برنامه Sony's Songpal کنترل کرد و با Google Cast سازگار است. از طرفی، در نوع سیمی، صدا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند از طریق جک هدفون 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری وارد شود. اسپیکر LSPX-S1 برای پخش استریو به دو بلندگو نیاز دارد. چیزی که در این بلندگو از دست رفته است، هر نوع دستیار صوتی است. هیچ الکسا و دستیار Google وجود ندارد.

 

اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1

کنترل ها و ویژگی ها

در اسپیکرشیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای و لوکس سونی Sony Lspx s1 glass sound speaker می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان میزان صدا و میزان روشنایی تلفن هوشمند را از طریق برنامه Sony's Songpal تنظیم کرد. اگر شما کسی هستید که کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فیزیکی را ترجیح می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهید، دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تنظیم را در پایین دستگاه پیدا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید که از دید پنهان شده است.
کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در پایین LSPX-S1 قرار دارند بنابراین برای تغییر دستی کنترل باید آن را بلند کرده و ضربه بزنید. خوشبختانه، اگر برنامه خاصی را نصب کنید که امکان تغییر صدا، روشنایی لامپ و مدیریت آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را به صورت بی سیم فراهم کند، نیازی به این مورد ندارید. قسمت اصلی اسپیکر، به ورودی برق، پورت 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری و دکمه روشن و خاموش شدن مجهز شده است.
اگرچه این اسپیکر بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم است اما باید این کار را به صورت دستی انجام دهید. اگر تلفن هوشمند از طریق بلوتوث به آن متصل است، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آن را با برنامه Sony خاموش کنید. هنگامی که موسیقی پخش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، برنامه سونی به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد میزان صدای دستگاه را کنترل کنید، اما نام آهنگ ها یا موارد دیگر را نشان نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. اگر می-خواهید از آهنگ رد شوید، باید از برنامه سرویس پخش جریانی استفاده کنید. 

 

اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S1

کیفیت صدا

کیفیت کلی صدا بسیار خوب است. البته نباید انتظار داشته باشید که خیلی بلند باشد. اسپیکر خود کوچک است و دارای محدودیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فنی است. این وسیله خوبی برای یک اتاق کوچک یا متوسط است. بسیاری معتقدند صدای Sony LSPX-S1 شگفت انگیز است و بسیار بهتر از سایر اسپیکرهای قابل حمل بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم است. این دستگاه فقط به دلیل کوچک بودن ساب ووفر نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به اندازه کافی باس بدهد. 

 

عمر باتری

اسپیکر شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای و لوکس سونی Sony Lspx s1 glass sound speaker در حالت بلوتوث حداکثر 4 ساعت عمر باتری دارد. اگر می خواهید مدت بیشتری از این اسپیکر زیبا برای گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود استفاده کنید، باید آن را به برق متصل کنید.

 

جدول مشخصات
مشخصات کلی
نوع محصول اسپیکر پرتابل
کانال استریو
وضعیت آمپلی فایر اکتیو
تعداد قطعات محصول 1 تکه
محصول کشور ژاپن
اتصال ها
نوع اتصال باسیم - بی سیم
بلوتوث دارد
AUX دارد
NFC دارد
-درایور ها
توئیتر استوانه شیشه ای
ووفر 50 میلی متر
پسیو رادیاتور دارد
مشخصات فنی
نسخه ی بلوتوث 3.0
توان خروجی کلی (RMS) 11 وات - در حالت برق / 5 وات - در حالت باتری
پاسخ فرکانسی 60Hz - 40kHz
محدوده عملکرد 10 متر
امکانات
دکمه های فیزیکی دارد
نورپردازی دارد / حالت نور شمع
اپلیکیشن اختصاصی SONY | MUSIC CENTER
استند بای دارد
تکنولوژی ها ClearAudio+, DSEE HX, S-Master
اتصال چند اسپیکر با هم دارد
تامین انرژی
منبع تغذیه باتری / آداپتور برق
نوع باتری لیتیوم یون پلیمر قابل شارژ
کارکرد باتری 4 ساعت
مشخصات فیزیکی
وزن 920 گرم
ابعاد 82x82x303 میلی متر
اقلام همراه کابل برق / آداپتور برق / دستمال مخصوص / دفترچه راهنما
نظرات کاربران
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی
پرسش و پاسخ (0)

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات